O nas

Mikada to outsourcingowy zespół specjalistów świadczący usługi związane z kompletnym procesem realizacji inwestycji budowlanej. Oferujemy wsparcie na każdym etapie: od koncepcji, poprzez projektowanie, wykonawstwo i utrzymanie budynku, aż do jego rozbiórki. Firmę tworzą architekci, graficy i inżynierowie różnych branż, co pozwala nam na dobre zrozumienie zadań, których się podejmujemy. W pracy wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie, sprawiając że profesjonalizm świadczonych przez nas usług przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Naszą pasją jest poszukiwanie nowatorskich rozwiązań i techniczne nowinki, dlatego postawiliśmy na BIM (Building Information Modelling/Management).

Od ponad dziesięciu lat z powodzeniem świadczymy usługi na rynku belgijskim. Nasi Klienci są zadowoleni z jakości oferowanych przez nas usług. Potwierdzają to referencje, jakie od nich otrzymujemy. Naszym osiągnięciem jest długofalowa współpraca i wielopłaszczyznowa obsługa Klienta.

Mikada to jedno biuro, ale wiele perspektyw. To wielobranżowość przy jednoczesnym zapewnieniu profesjonalnych usług. Jesteśmy polskim biurem, a z naszymi zagranicznymi Klientami porozumiewamy się w języku angielskim. W tym celu używamy sprawdzonych narzędzi do komunikacji i wymiany danych.

Stale podnosimy swoje kompetencje poprzez szkolenia, warsztaty oraz panele dyskusyjne. Wszyscy członkowie zespołu posiadają wyższe wykształcenie techniczne i doświadczenie w swojej branży. Charakteryzuje nas elastyczne planowanie pracy, dopasowane do potrzeb Klienta. Priorytetem dla nas jest nowatorskie podejście do procesu projektowego według zasad BIM. Wykorzystujemy do tego zaawansowane funkcje programu Autodesk Revit. Ponadto przygotowujemy wizualizacje i makiety architektoniczne oraz przyjmujemy zlecenia outsourcingowe z branży budowlanej.